DOI: https://doi.org/10.26642/pbo-2014-2(29)-185-194

ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ ТА ПОДАННЯ ЗВІТНОСТІ В ЛІКВІДАЦІЙНІЙ ПРОЦЕДУРІ ПІДПРИЄМСТВ-БАНКРУТІВ

Людмила Віталіївна Чижевська, Леся Олександрівна Атаманчук

Анотація


При дослідженні проблемних аспектів процедури банкрутства, зокрема ліквідації неплатоспроможних підприємств, виявлено ряд питань, що стосуються формування звітності в цих процедурах. Тому необхідно проаналізувати чинні форми, групи та види звітності в ліквідаційній процедурі підприємств-банкрутів, що дасть змогу полегшити роботу арбітражного керуючого. Проведене дослідження дало змогу удосконалити підходи до групування звітності при ліквідаційній процедурі. Крім цього, під час дослідження запропоновано використо­вувати «специфічні» трактування видів фінансової звітності, що стосуються ліквідаційної процедури при банкрутстві, а також визначено вимоги до їх складу та розроблено Правила відображення інформації у фінансовій звітності боржника.


Ключові слова


банкрутство; ліквідація; облік; звітність; баланс

Повний текст:

PDF

Посилання


Закон України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» від 14.05.1992 № 2343-XII (зі змінами і доповненнями) [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/2343-12.

Наказ «Про порядок подання арбітражними керуючими (розпорядниками майна, керуючими санацією, ліквідаторами) обов’язкових відомостей (інформації)» від 18.01.2013 № 130/5 [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0148-13.


Пристатейна бібліографія ГОСТ


Creative Commons License
Ця робота ліцензована Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.

Ліцензія Creative Commons
Цей твір ліцензовано за ліцензією Creative Commons Із Зазначенням Авторства - Некомерційна 4.0 Міжнародна.