DOI: https://doi.org/10.26642/pbo-2011-1(19)-142-146

ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ЗАСТОСУВАННЯ МІЖНАРОДНИХ СТАНДАРТІВ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ В УКРАЇНІ

Олександр Миколайович Діділовський

Анотація


Розглянуто основні проблеми застосування Міжнародних стандартів фінансової звітності та охарактеризовано шляхи впровадження МСФЗ.


Ключові слова


міжнародні стандарти фінансової звітності; проблеми застосування стандартів; шляхи впровадження МСФЗ

Повний текст:

PDF

Посилання


Міжнародні стандарти фінансової звітності [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://gaap.ru/biblioteka.

Облік та звітність за МСФЗ: для кого, навіщо і чому? // Дебет-Кредит. – 2006. – № 20 [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.dtkt.com.ua/show/1cid02519.html.

Рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку Про схвалення інформаційного листа Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку "Щодо розкриття на фондовому ринку інформації про діяльність публічних акціонерних товариств на основі міжнародних стандартів фінансової звітності" від 30 червня 2010 року N 1033: [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://ssmsc.gov.ua/ShowPage.aspx?PageId=757.

Розпорядження Кабінету міністрів України про Про схвалення Стратегії застосування міжнародних стандартів фінансової звітності в Україні від 24 жовтня 2007 р. N 911-р: [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.minfin.gov.ua/control/uk/publish/printable_article?art_id=86024.

Светлеющий О. Как грамотно подготовить компанию к переходу на МСФО: [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.intalev.ua/index.php?id=22485.


Пристатейна бібліографія ГОСТ


Creative Commons License
Ця робота ліцензована Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.

Ліцензія Creative Commons
Цей твір ліцензовано за ліцензією Creative Commons Із Зазначенням Авторства - Некомерційна 4.0 Міжнародна.